mitmichael napisał(a):

|
Ale i tak bedzie wypominanie, ze Slask nie powinien miec karnego, ze powinno byc 2-1 a nie 2-2 i takie tam
|
a czemuż to Śląsk nie miał mieć karnego?ewidentnie podcinka.
Słabiutka Amika,gdy trochę więcej szczęścia mieli goście to spokojnie wywieźliby 3 pkt.
Na ten stadion nie da się patrzeć. Co trybuna to inna,do tego murawa będąca kompromitacją. Ot Amika w najlepszy stylu.
Znając życie to Legia jutro w kaszkiet a my tradycyjnie ledwo remis. Bo jesteśmy mistrzem niewykorzystanych szans. Tydzień temu jakbyśmy wygrali to teraz przy ewentualnym zwycięstwie i biedzie jaka panuje w lidze, moglibyśmy zastanawiać się nad wyborem szampana. Jest duża szansa,że tytuł Mistrza Polski wróci do macierzy,tam gdzie jego miejsce, ale trzeba grać a nie markować jak w Bytomiu.