Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9991
Stary 01.04.2011, 23:20
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ale i tak bedzie wypominanie, ze Slask nie powinien miec karnego, ze powinno byc 2-1 a nie 2-2 i takie tam
a czemuż to Śląsk nie miał mieć karnego?ewidentnie podcinka.

Słabiutka Amika,gdy trochę więcej szczęścia mieli goście to spokojnie wywieźliby 3 pkt.

Na ten stadion nie da się patrzeć. Co trybuna to inna,do tego murawa będąca kompromitacją. Ot Amika w najlepszy stylu.

Znając życie to Legia jutro w kaszkiet a my tradycyjnie ledwo remis. Bo jesteśmy mistrzem niewykorzystanych szans. Tydzień temu jakbyśmy wygrali to teraz przy ewentualnym zwycięstwie i biedzie jaka panuje w lidze, moglibyśmy zastanawiać się nad wyborem szampana. Jest duża szansa,że tytuł Mistrza Polski wróci do macierzy,tam gdzie jego miejsce, ale trzeba grać a nie markować jak w Bytomiu.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 01.04.2011 o godz. 23:34.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując