Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9987
Stary 01.04.2011, 22:37
Cytat:
Trener Śląska Wrocław Orest Lenczyk, po piątkowym meczu z Lechem Poznań podał się do dymisji. Do zaskakującego wydarzenia doszło po spotkaniu Lenczyka w szatni z właścicielem Śląska i Polsatu Zygmuntem Solorzem. Na chwilę obecną, obie strony odmawiają komentarza.
Jak dowiedział się Tygodnik Miesięczny, głownym powodem dymisji, był konflikt trenera z Vukiem Sotirovicem.
Źródło: Miesięcznik Tygodniowy.

Teraz wierzycie?
Odpowiedz cytując