Cytat:
Trener Śląska Wrocław Orest Lenczyk, po piątkowym meczu z Lechem Poznań podał się do dymisji. Do zaskakującego wydarzenia doszło po spotkaniu Lenczyka w szatni z właścicielem Śląska i Polsatu Zygmuntem Solorzem. Na chwilę obecną, obie strony odmawiają komentarza.
Jak dowiedział się Tygodnik Miesięczny, głownym powodem dymisji, był konflikt trenera z Vukiem Sotirovicem.
|
Źródło: Miesięcznik Tygodniowy.
Teraz wierzycie?