Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9985
Stary 01.04.2011, 22:28
ja myślę, że lepiej nowym trenerem Lecha: Orest Lenczyk a Śląska: Jose Maria Rokita Bakero

info potwierdzone w tvn 24, polsat news, cnn a dzwonił do mnie prezes Śląska, właśnie jadę do niego pić wódkę na cześć nowego trenera
Odpowiedz cytując