Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
9985
01.04.2011, 22:28
ja myślę, że lepiej nowym trenerem Lecha: Orest Lenczyk a Śląska: Jose Maria Rokita Bakero
info potwierdzone w tvn 24, polsat news, cnn a dzwonił do mnie prezes Śląska, właśnie jadę do niego pić wódkę na cześć nowego trenera
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87