Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 01.04.2011, 21:33
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

My musimy od razu ruszyc i tym razem na srodku widzialbym Wilka z Jirsakiem -Melikson jako wolny elektron i na szpicy Genkov,po bokach Kirm z Malym ,ew Lobo zamiast Andraza.
A czym sobie ten ekhm Łobo zasłużył, żeby grać w 1szym składzie ? Na dodatek w zamian za najlepiej punktującego piłkarza w Wiśle (gole + asysty) ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.04.2011 o godz. 21:36.
..
Odpowiedz cytując