Wojtas napisał(a):

My musimy od razu ruszyc i tym razem na srodku widzialbym Wilka z Jirsakiem -Melikson jako wolny elektron i na szpicy Genkov,po bokach Kirm z Malym ,ew Lobo zamiast Andraza.
|
A czym sobie ten ekhm Łobo zasłużył, żeby grać w 1szym składzie ? Na dodatek w zamian za najlepiej punktującego piłkarza w Wiśle (gole + asysty) ?
