Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9974
Stary 01.04.2011, 21:29
Ale i tak bedzie wypominanie, ze Slask nie powinien miec karnego, ze powinno byc 2-1 a nie 2-2 i takie tam
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 01.04.2011 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując