Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9972
Stary 01.04.2011, 21:19
Autobus w wykonaniu Śląska przez 60 minut. Ale udało się.
Amika lepsza w tym meczu, wynik na szczęscie inny.
Teraz tylko zrobić swoje i w końcu odjechać bo już po raz któryś reszta gra pod nas.
Odpowiedz cytując