Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9952
Stary 01.04.2011, 20:49
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Lenczerio jakby trenowal Slask od poczatku sezonu to spokojnie mogli by grac o majstra
Na prawde ten facet odmienił gre całego Slaska. Szkoda, ze sedzia nie potrafi w ekstraklasie zachowac spokoju tylko przerywa swietnie zapowiadajaca sie akcje. Zrobił sie ciekawszy mecz na koniec.
Odpowiedz cytując