AS82 napisał(a):

|
Lenczerio jakby trenowal Slask od poczatku sezonu to spokojnie mogli by grac o majstra
|
Na prawde ten facet odmienił gre całego Slaska. Szkoda, ze sedzia nie potrafi w ekstraklasie zachowac spokoju tylko przerywa swietnie zapowiadajaca sie akcje. Zrobił sie ciekawszy mecz na koniec.