Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9947
Stary 01.04.2011, 20:30
Widać różnicę klas między Stiliciem, a Ćwielongiem. Ten pierwszy po opuszczeniu boiska olał swojego trenera, a Pepe, którego złość była uzasadniona - bo Lenczyk zdjął go jeszcze w pierwszej części spotkania - zachował się z klasą i podał rękę swojemu trenerowi.
Odpowiedz cytując