Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9946
Stary 01.04.2011, 20:22
czy mi sie wydaje czy na stadionie słychać głównie naszych braci edit: Może nie głównie ale był moment co byli wyraźnie słyszalni..
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 01.04.2011 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując