kriswisla napisał(a):

|
Jakiez te ....y poznanskie maja szczescie 2:1dla nich
|
Może bądźmy obiektywni choć trochę. Szczęście to miał Śląsk który nie oddał ani jednego strzału na bramkę oprócz karnego. Mimo wszystko liczę na jakiś kolejny fuks i chociaż remis. Bo nie czarujmy się, z Legią wygrali na mega fuksie połączonym ze spalonym. Tu w sumie karny wątpliwy czyli może powtórka z rozrywki. W każdym razie życzę im tego.