Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9939
Stary 01.04.2011, 20:02
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
Jakiez te ....y poznanskie maja szczescie 2:1dla nich

Może bądźmy obiektywni choć trochę. Szczęście to miał Śląsk który nie oddał ani jednego strzału na bramkę oprócz karnego. Mimo wszystko liczę na jakiś kolejny fuks i chociaż remis. Bo nie czarujmy się, z Legią wygrali na mega fuksie połączonym ze spalonym. Tu w sumie karny wątpliwy czyli może powtórka z rozrywki. W każdym razie życzę im tego.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 01.04.2011 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując