Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17952
Stary 01.04.2011, 19:28
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=17789


Wisła nic nie może, jedyną jej kartą przetargową jest to że albo Wisła będzie użytkować stadion albo będzie stał pusty. Dlatego trzeba uzgodnić jak najmniejsze koszty utrzymania. W tej kwestii to miasto jest pod ścianą.. klub musi o tym pamiętać.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 01.04.2011 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując