http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=17789
Wisła nic nie może, jedyną jej kartą przetargową jest to że albo Wisła będzie użytkować stadion albo będzie stał pusty. Dlatego trzeba uzgodnić jak najmniejsze koszty utrzymania. W tej kwestii to miasto jest pod ścianą.. klub musi o tym pamiętać.