Wyświetl pojedynczy post
normalny 1906
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17951
Stary 01.04.2011, 19:19
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Budowę gdańskiego stadionu rozpoczęto 15 grudnia 2008 roku i 30 dni zostało do końca. A my w tym czasie nie możemy skończyć 2 trybun - blisko połowe mniejszego stadionu......
Wiemy o tym wszyscy i nic na to nie poradzimy.Tu powinien w końcu coś zadziałać klub ,ale ani Basałaj ,ani jego poprzednik Wilczek nie kwapią się do tego.Co gorsza klub nie ingerował choć w najmniejszy sposób w tą całą budowę ,co robił choćby prezesunio z drugiej strony błoń przy okazji budowy ich stadionu.Tu winnym jest Wilczek ,który siedział cały czas cicho,co gorsza ten osobnik nadal pracuje w tym klubie ,co zakrawa na zwykłą kpinę ,dokąd ci dwaj dyletanci będą w zarządzie nie czeka Wisły nic dobrego.
Odpowiedz cytując