Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12458
Stary 01.04.2011, 19:18
RAF napisał(a):Wyświetl post
W polskiej polityce jest jeden problem. W mojej ocenie dla PO nie ma alternatywy. Ja jestem zwolennikiem PO, oddalem na nich swoj glos w wyborach w 2007 roku, ale widze rowniez ich bledy i gdybym w pazdzierniku br. mial mozliwosc to wybralbym inna partie. Ale innej mozliwosci nie ma. Prawicy RP i PJN nie licze, SLD nie ma szans na wygrana a PiS. Wlasnie PiS to jest najwieksza tragedia polskiej polityki. Nie moge pojac jak tylu ludzi wyksztalconych moze opowiadac takie glupoty. Strachem mnie napawa rzad z Kaczynskim, Macierewiczem, Fotyga, Brudzinskim, Blaszczakiem, Kempa i Hofmanem na czele. Wybierajac PO wybieram mniejsze zlo. Na dzis, nie jestem na tyle za PO ile jestem przeciwko PiSowi.
Co byś powiedział na coś takiego:
W polskiej polityce jest jeden problem. W mojej ocenie dla PiS nie ma alternatywy. Ja jestem zwolennikiem PiS, oddalem na nich swoj glos w wyborach w 2007 roku, ale widze rowniez ich bledy i gdybym w pazdzierniku br. mial mozliwosc to wybralbym inna partie. Ale innej mozliwosci nie ma. Prawicy RP i PJN nie licze, SLD nie ma szans na wygrana z PO. Wlasnie PO to jest najwieksza tragedia polskiej polityki. Nie moge pojac jak tylu ludzi wyksztalconych moze opowiadac takie glupoty. Strachem mnie napawa rzad z Tuskiem, Grabarczykiem, Sikorskim, Gradem, Rostowskim, Klichem i Drzewieckim na czele. Wybierajac PiS wybieram mniejsze zlo. Na dzis, nie jestem na tyle za PiS ile jestem przeciwko PO.