Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.04.2011, 16:21
Cytat:
Najlepsze jest to że Kirm z Małym faktycznie mogliby grać lepiej na bokach obrony od Paljica i Cikosa. Takich własnie mamy wspaniałych obrońców.
A skąd Ty kolego takie tutaj teorie głosisz?
Widzialeś 20 spotkań w których w/w piłkarze grali na takich pozycjach by takie wnioski wyciagac?

I co do waszych taktyk przeróżnych.
Maaskant chce nas nauczyc 4-3-3 vel 4-5-1 vel 4-1-2-2-1 i zeby tego sie nauczyc trzeba to pograć ileśset razy a nie co tydzień zmieniać ustawienie, bo wtedy tak naprawde gramy bez ustawienia i bedziemy grali starym modnym 4-4-2.
Ja rozumiem ze u was elementy takie jak :długofalowe efekty nie sa mozliwe do zrealizowania bo musicie miec i wynik i progres "JUŻ".
Piłkarz potrzebuje 1500x powtórzyć schemat by mu sie utrwalił, a ze Polacy taktycznie są beznadziejni to albo trzeba uwierzyc w umiejetnosci trenera albo dać sobie spokoj i dalej kopać sie po czole.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując