yogul napisał(a):

największą zaletą Serba jest szybkość w mniejszym stopniu doświadczenie i technika.
Widać po nim pewność gry, czego nie ma np Eric.
Jednak jestem pewny że gdyby, któryś z nich nie mógł zagrać to do składu wskoczy Branco.
Wnioskuje to po słowach trenera, który chciał na meczu ME zobaczyć jak prezentuje sie Serge poprosił o ściągniecie go z boiska 20 min przed końcem, bo jak sam stwierdził po 70min łatwiej się odbudować fizycznie do niedzielnego meczu niz po 90min
|
Czyli pewnie tak będzie że zagra Branco co nie znaczy że na forum jest zakaz pisania o innych opcjach i dla niektórych szalonych

pomysłach. Przynajmniej robi się czasem ciekawie.