Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 01.04.2011, 15:41
yogul napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z Wojtkiem jako Opcją , jednak moim zdaniem lepiej jest inwestować w młodego Erica który całą karierę ma przed sobą, nie jest dla nas wielkim kosztem finansowym a wydaje mi się że jeśli damy mu szanse to odwdzięczy się nam. Dobrym sygnałem dla niego na pewno jest powołanie go na listę rezerwową w seniorskiej reprezentacji Słowacji.
Maskant raczej postawi na Słowaka i pewnie nie bedzie eksperymentował za dużo przed tak ważnym meczem. Natomiast co do przesunięcia Sobola do obrony to też nie robiłbym tego na Jagę gdy Paljic bedzie w pełni sił. Jeżeli jednak Dragan nie będzie mógł zagrać to Sobol na pewno lepiej sobie poradzi niż Branco.
Czarek Wilk musi grać on nie ma 19 lat a skoro Maskant nie chce nawet słyszeć o dwóch defensywnych pomocnikach stąd pomysł z przesunięciem Sobola.
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 01.04.2011 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując