Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki
Offline
#
4525
01.04.2011, 15:25
Spokojnie bilety powinny zejść. Dużo ludzi kupuje bilety przed samym meczem
Paty3ak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paty3ak
Znajdź inne posty napisane przez Paty3ak