Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.04.2011, 15:20
yogul napisał(a):Wyświetl post
ta strzałka przy Wojtku to dystans jaki by przebiegł przez cały mecz?

a co do Sobola to oglądnij sobie straconą bramkę z Ruchem i wypowiedz się jeszcze raz.


Idąc Twoim tokiem rozumowania wystawmy Kirma i Małego na bokach obrony bo nie są gorsi w obronie od Dragana i Cikosa a w ofensywie lepsi...

komuś się chyba 1 kwietnia udzielił.
Najlepsze jest to że Kirm z Małym faktycznie mogliby grać lepiej na bokach obrony od Paljica i Cikosa. Takich własnie mamy wspaniałych obrońców.

Poza tym Łobodziński to nie jest mój wymysł tylko jedna z trzech opcji Maskanta (Cikos, Burliga, Łobo) , to są jego zdaniem trzej zawodnicy na prawą obrone.
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 01.04.2011 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując