|
Wielka prośba. Mam temat "motywy katstroficzne w literaturze i filmie. omow na przykladach". Napiszcie mi co mozna napisać na temat filmu "Czas apokalipsy"? Nie mam pomyslu co mozna wspisać. I pytanie takie jak w literaturze podmiotu mam powiedzmy 4 książki, to czy do wszystkich 4 ksiazek trzeba dać jakieś opracowania/interpretacje w literaturze przedmiotu? Np mam wiersz Pokolenie, czy musze dać opracowanie do tego wiersza w literaturze przedmiotu? Czy nie musi być? Moja polonistka sie zarzeka ze musi być, a nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć...
|