Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.04.2011, 12:22
Poki co ten artykuł miażdzy
http://babol.pl/kat,1025465,title,Sm...wiadomosc.html


Zart czy na serio? Jeśli żart to odwalili piękną robotę.
http://media2.pl/telekomunikacja/767...aign=tematdnia
Wejdzcie też na strone netii.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 01.04.2011 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując