Temat
:
Zarty Prima Aprilisowe znalezione we necie
Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
9
01.04.2011, 12:22
Poki co ten artykuł miażdzy
http://babol.pl/kat,1025465,title,Sm...wiadomosc.html
Zart czy na serio? Jeśli żart to odwalili piękną robotę.
http://media2.pl/telekomunikacja/767...aign=tematdnia
Wejdzcie też na strone netii.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 01.04.2011 o godz. 12:51.
crazykaro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crazykaro
Znajdź inne posty napisane przez crazykaro