Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10255
Stary 01.04.2011, 11:49
hehe nawet śmieszne
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
No więc jak to jest z szybkością Andego? Maaskant jest ślepy czy parunastu forumowiczów tu?
Rios jest wolny, nie ma co zakłamywać.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.04.2011 o godz. 11:53.
..
Odpowiedz cytując