Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12451
Stary 01.04.2011, 11:24
Niekonik napisał(a):Wyświetl post
zamien literke Ś na M w pewnym slowie swojej wypowiedzi i bedzie dobrze

A tak na serio to porownujesz legalizacje uzywek do legalizacji gwaltow na nieletnich? Ot caly elektorat PIS nie umie sobie poradzic w merytorycznej dyskusji to obraca kota ogonem...
Jak widać z merytoryczną odpowiedzą to sam masz problem, ale w elektoracie PO to norma. Zacytowałem tylko Twoje zdanie ( "..przeciez dalej pisalem o legalizacji, nie tylko narkotykow ale i prostytucji, zeby kazdy mogl sam wybrac co dla niego dobre a co zle!!!")
i tą Twoją "filozofię" przystawiłem do np. małżeństw homoseksualnych.
A że w elektoracie PO modne jest hasło "Róbta co chceta" to nie dziwi mnie, że chcesz legalizować wszystko i wszystkich. A tu nagle się okazuje, że nie ?