hunter napisał(a):

|
Co do zasady zgadzam się całkowicie, moje wątpliwości budzi jednak wytłuszczony tekst. Jeśli po tzw. "ustawce" pojawią się osoby, którym niezbędna jest pomoc medyczna to płacimy za nią wszyscy, bez względu na to czy znamy tę osobę, czy nie. W sprywatyzowanym systemie opieki zdrowotnej nie miałbym już nic przeciwko mówieniu "jeśli chcecie się między sobą bić, to się bijcie".
|
Oczywiście że masz pełną racje - służba zdrowia prywatna to też sprawa o którą moja partia zabiega

I wtedy to ma sens.
pozdrawiam
PS: Apropo WIP-UPR to 16 kwietnia jest kongres w Warszawie i to dużo wyjaśni , ma być wiele znanych i szanowanych postaci ,program wyborczy i wreszcie ostateczna nazwa partii . Wierze że to wydarzenie odbije sie echem w mediach i konsrewatywny liberalizm zacznie zdobywać spore poparcie.