Z dwojga złego to PiS lepszy. Przynajmniej ma program i jakąś ideologię a nie od sondażu do sondażu.
Najgorsze co może być to niewygranie wyborów przez PO.
Sukcesem PR-owców PO było właśnie to uderzenie w polską skłonność do szukania winnych i wrogów. Jakie to charakterystyczne, PO nie lubię ale jestem przeciw PIS. Proponuje konsekwencję w tym nielubieniu,choćby liczenie podatków w skali 19% i nie stosowanie ulgi na dzieci. Toż to wytwory szatańskiego PiS-u
Idea,którą reprezentuje Korwin jest słuszna, jednak problemem tego typu partii jest to,że nie głosi ona haseł populistycznych,które ciągną za sobą tłumy. Druga sprawą jest sam Korwin. Okazał się bezkompromisowym gościem, niebezpiecznym dla pewnych grup, i do dziś ponosi tego konsekwencje. Może inna osoba byłaby bardziej zjadliwa dla różowych i częściej pokazywana w mediach a tym samym przebiła by się z programem?Ciężko stwierdzić, tym bardziej,że musztarda po obiedzie. Swój czas,jako kraj na rozwój gospodarczy,skok cywilizacyjny minęliśmy już dawno. O ile kiedykolwiek takowy czas był. Obecnie czeka nas stagnacja aż staniemy się krajem bardziej zaściankowym niż obecnie. Taka bananowa republika, gdzie większość społeczeństwa będzie utrzymywała się z fizycznej pracy najemnej za granicą. Takie rezerwuar ludzki dla innych państw. Naszymi konkurentami będą przybysze z Afryki lub Chińczycy, ci biedniejsi rzecz jasna. Polaku takie były twe wybory a obecni rządzący to taki kwiat i podsumowanie 20 letnich rządów jakie kiedykolwiek sprawowały władze w Polsce. Kwintesencja małości,głupoty, arogancji i chamstwa. A wypadkową tego są takie oto rzeczy...artykuł z Forbesa,pierwszy akapit....Francuski rząd jest większościowym udziałowcem w TP. A to przykład pierwszy z brzegu.
Korwinowi należy się szacunek za próbę obalenia ubeckiej sieci powiązań, która do dziś rządzi krajem. Kontakty,znajomości, strefy wpływów. Ustawa lustracyjna coś tam mogła, niewiele ale zawsze,Słowacy,Czesi wiedzieli,że bez tego kroku naprzód nigdzie nie zrobią. Co najwyżej fasadowe i my jesteśmy właśnie mistrzami takich kroków. Ku uciesze zachodowi, wschodowi,każdemu kto miał tutaj coś zarobić i bez większych problemów zarobił.
Jeszcze tylko Lotos upchnąć,Plusa sprzedać.