|
domin, zgadzam się z Tobą, chodziło mi o to, że udało się znaleźć potencjalnego inwestora w wyznaczonym terminie.
Mam pytanie, do kogo należy działka na której będzie hala? Czy ewentualna budowa to będzie partnerstwo prywatno-publiczne czy właścicielem terenów jest Wisła i hala będzie Nasza, a nie miejska?
|