Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
12443
01.04.2011, 08:14
Niekonik
napisał(a):
To byla retoryka jakbys nie zauwazyl
przeciez dalej pisalem o legalizacji, nie tylko narkotykow ale i prostytucji, zeby kazdy mogl sam wybrac co dla niego dobre a co zle!!!
Jak widac Moderatorow tez ponosza emocje, bo jak inaczej wytlumaczyc to ze wyciagasz moje slowa z kontakstu
?
Czyli idąc tym tokiem rozumowania jesteś również za małżeństwami homoseksualnymi,
żeby kazdy mogl sam wybrac co dla niego dobre a co zle!!!
W kolejce ustawiają się już również pedofile, którzy też chcą wybrać co dla nich jest dobre, a co złe.
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty