Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12443
Stary 01.04.2011, 08:14
Niekonik napisał(a):Wyświetl post
To byla retoryka jakbys nie zauwazyl przeciez dalej pisalem o legalizacji, nie tylko narkotykow ale i prostytucji, zeby kazdy mogl sam wybrac co dla niego dobre a co zle!!!
Jak widac Moderatorow tez ponosza emocje, bo jak inaczej wytlumaczyc to ze wyciagasz moje slowa z kontakstu ?
Czyli idąc tym tokiem rozumowania jesteś również za małżeństwami homoseksualnymi, żeby kazdy mogl sam wybrac co dla niego dobre a co zle!!!
W kolejce ustawiają się już również pedofile, którzy też chcą wybrać co dla nich jest dobre, a co złe.