Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17944
Stary 01.04.2011, 07:20
joshi napisał(a):Wyświetl post
kto jest inwetorem jest najmniej ważne. Istotne jest to, że niemal rzutem na taśmę udało się wszystko zorganizować.
do momentu, kiedy nie dojdzie do podpisania umowy, załatwienia wszystkich spraw budowlanych i administracyjnych, podpisania umowy kredytu na budowę i nie zostanie wbita pierwsza łopata to nie ma się czym jarać.

Jest cień nadziei (jeśli to prawda) i tyle... nic nie zostało załatwione/zorganizowane.

Nie ma co wierzyć w zapewnienie prezesa TSu, nie jest to autorytet w menadżerce dzisiejszych czasów.
Odpowiedz cytując