FraMat napisał(a):

|
jak PiS chce decydować to skandal, jak Niekonik chce wybierać to cacy...
|
To byla retoryka jakbys nie zauwazyl

przeciez dalej pisalem o legalizacji, nie tylko narkotykow ale i prostytucji, zeby kazdy mogl sam wybrac co dla niego dobre a co zle!!!
Jak widac Moderatorow tez ponosza emocje, bo jak inaczej wytlumaczyc to ze wyciagasz moje slowa z kontakstu

?