Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12437
Stary 31.03.2011, 21:52
Jot napisał(a):Wyświetl post
Idiotycznie sprowadzasz moje posty do formy prześmiewczej, przy czym masz jasno i wyraźnie odpowiedź co o czym sądzę. Skumpluj się z Drozdem i Arapaho, oni też tak lubią
Nie masz racji w tym że " idiotycznie sprowadzam Twoje posty do formy prześmiewczej". Naprawdę nie ma takiej potrzeby. Z uprzejmości zasugeruję Ci abyś skolegował się z: AS82, Niekonikiem czy Cichym. Napewno znajdziecie wspólny język.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 31.03.2011 o godz. 21:54.