Jot napisał(a):

Idiotycznie sprowadzasz moje posty do formy prześmiewczej, przy czym masz jasno i wyraźnie odpowiedź co o czym sądzę. Skumpluj się z Drozdem i Arapaho, oni też tak lubią
|
Nie masz racji w tym że " idiotycznie sprowadzam Twoje posty do formy prześmiewczej". Naprawdę nie ma takiej potrzeby. Z uprzejmości zasugeruję Ci abyś skolegował się z: AS82, Niekonikiem czy Cichym. Napewno znajdziecie wspólny język.