Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12435
Stary 31.03.2011, 21:20
Nikt JarKacza na S24 nie oglądał? Jeśli taką formę utrzyma do jesieni to w debatach z Tuska siódme poty wypoci.

Żeby nie było tak słodko to jeszcze celny rysunek Mleczki.

Ostatnio edytowane przez emj10 : 31.03.2011 o godz. 21:23.