Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17934
Stary 31.03.2011, 20:43
Rzeczywiście może to być żart na prima aprilis, ale ze 2-3 tygodnie temu GK też pisała o prowadzonych negocjacjach przez TS Wisła z potencjalnym inwestorem.
Odpowiedz cytując