koniak napisał(a):

|
Jutro mają być piłkarze w strefie kibica, więc pójdzie pewnie więcej niż dzisiaj. Z resztą 2100 biletów zostało na 3 dni sprzedaży. Zejdą spokojnie moim zdaniem.
|
Dokładnie, damy radę ! W niedziele piękna pogoda i komplet na R22. Lepszej scenerii nie można sobie wyobrazić

Pozdro