Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4522
Stary 31.03.2011, 20:42
koniak napisał(a):Wyświetl post
Jutro mają być piłkarze w strefie kibica, więc pójdzie pewnie więcej niż dzisiaj. Z resztą 2100 biletów zostało na 3 dni sprzedaży. Zejdą spokojnie moim zdaniem.
Dokładnie, damy radę ! W niedziele piękna pogoda i komplet na R22. Lepszej scenerii nie można sobie wyobrazić Pozdro
Odpowiedz cytując