Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 31.03.2011, 20:28
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Skąd Ty wziąłeś Cikosa tak wysoko? Przecież on praktycznie nie wychodzi z własnej połowy, jest aż za bardzo przywiązany do obrony. Nieraz aż się prosi by wspomógł Małeckiego na skrzydle, a ta parówa nie wychodzi.
Bo jak wychodzi to i tak Mały sam ścina do środka
Odpowiedz cytując