Lysy napisał(a):

|
Skąd Ty wziąłeś Cikosa tak wysoko? Przecież on praktycznie nie wychodzi z własnej połowy, jest aż za bardzo przywiązany do obrony. Nieraz aż się prosi by wspomógł Małeckiego na skrzydle, a ta parówa nie wychodzi.
|
Bo jak wychodzi to i tak Mały sam ścina do środka
