W jednym miejscu piszesz:
Niekonik napisał(a):

Zastanawiajace, ze wszyscy zwolennicy PISu, zawsze lepiej wiedza co dla innych osob lepsze i uwielbiaja planowac zycie za nich...
|
a kilka postów wczesniej
Niekonik napisał(a):

|
Narkotyki byly sa i beda, tylko teraz trzeba wybrac to co najlepsze dla spoleczenstwa
|
Rozwaliłeś mnie...
jak PiS chce decydować to skandal, jak Niekonik chce wybierać to cacy...
Czytajcie się czasem