Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12432
Stary 31.03.2011, 19:04
Coś w tym stylu, łatwiej się jest przyzwyczaić do czegoś co nie pozostawia nieprzyjemnych efektów. Ale to tak teoretycznie bo specem nie jestem. A kolega ewidentnie prezentuje zadziwiającą PiSofobię . Czyż to nie zaściankowy brak tolerancji?

I nie mam zamiaru nikomu nic planować, co sobie znów ubzdurałeś?
Hej Nasz TS !!