Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12431
Stary 31.03.2011, 18:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Rzucacie się, a dobrze wiecie że jednemu lolek nie zrobi sieczki z mózgu, a drugiemu zrobi i będzie szukał kolejnych wrażeń. Jak przesadzisz z % to na drugi dzień o tym wiesz i raczej nie masz ochoty na powtórkę. Z lolkiem tak nie jest.
ooo nastepny ałtorytet sie odezwal
Zastanawiajace, ze wszyscy zwolennicy PISu, zawsze lepiej wiedza co dla innych osob lepsze i uwielbiaja planowac zycie za nich...

A moze jak przesadzisz z % to pomyslisz ze nie chcesz miec wiecej kaca a slyszales gdzies od kolegi ze sa takie tabletki ze tez jest niezla faza ale na drugi dzien jest git i przeniesiesz sie z piwka na dragi?

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Coś w tym stylu, łatwiej się jest przyzwyczaić do czegoś co nie pozostawia nieprzyjemnych efektów. Ale to tak teoretycznie bo specem nie jestem. A kolega ewidentnie prezentuje zadziwiającą PiSofobię . Czyż to nie zaściankowy brak tolerancji?

I nie mam zamiaru nikomu nic planować, co sobie znów ubzdurałeś?
Wiec po co sie wlaczasz do dyskusji skoro nie jestes ?

A kolega z tego co wyszytalem jest ewidentnym POfobek a przedewszystkim Tuskofobem, wiec co sie dziwi innym skoro sam nie jest lepszy?

Nie masz zamiaru nikomu nic planowac? to czemu chcesz utrzymac tak twarde i bezwzgledne prawo narkotykowe w Polsce, zeby wsadzac do paki za przyslowiowego jednego lolka?
Ostatnio edytowane przez Niekonik : 31.03.2011 o godz. 19:17.