Drozd napisał(a):

|
Rzucacie się, a dobrze wiecie że jednemu lolek nie zrobi sieczki z mózgu, a drugiemu zrobi i będzie szukał kolejnych wrażeń. Jak przesadzisz z % to na drugi dzień o tym wiesz i raczej nie masz ochoty na powtórkę. Z lolkiem tak nie jest.
|
Ta, jasne. Z naciskiem na raczej.
Chcącemu nie dzieje się krzywda. I tyle w tym temacie.