|
Pareiko, Cikos, Chavez, Jaliens, Branco (jezeli Pajlic nie zagra), Sobolewski, Melikson, Rios - Kirm, Malecki, Genkov. Jirsak dostał szanse, niech teraz pogra troche Rios. Pokazal w ME z Polonia, ze szanse potrafi wykorzystac. Moze nie zagral z Podbeskidziem dobrego meczu ale to nie oznacza, ze jest za slaby i nie moze dostac szansy pogrania w dwoch spotkaniach pod rzad w ekstraklasie. Kazdy zasługuje na szanse, moze nawet Lobodzinski (smiech)
|