Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12426
Stary 31.03.2011, 15:45
marian3a napisał(a):Wyświetl post
Weś się nie ośmieszaj !!
Tak właśnie wygląda opinia kogoś kto nigdy nie poznał smaku matki natury !
"Jak równość to równość" zdelegalizować alkohol !!
Jak złapią kogoś kto ma grama jest wolny ... masz dwa idzesz siedzieć kolego i nawet najlepszy prawnik nie pomoże.
Zamilcz jeszcze raz proszę Cię ! skąd do h*ja wiesz kto co robi ? czy dla siebie czy dzieciom będzie sprzedawał ? czemu z góry zakładasz że każdy palacz jest kłamcą i oszustem ?!?
nie wiem po co pijesz % ... może chcesz się dowartościować ? a moze to Ty jesteś nieśmniały i pijesz aby "język" się rozwiązał ? a może są ludzie którzy nie mają problemów i pić niue muszą wolą za to zapalić blanta ? aha ... czyli jak zacznie ktoś od piwa 4% skończy na spirytusie 95% ?
NIE OŚMIESZAJ SIĘ I NIE RÓB LUDZIOM WODY Z MÓZGU !!
Nie denerwuj sie tak bo zaraz pojawi sie jakis moderator i Cie zbanuje. Kolega Arapaho swoim tekstem pokazal jak zna sie na rzeczy...
I wlasnie o to mi chodzilo ze PISowcy tak samo jak nasz przedmowca nie zna tematu ale jest najglosniejszy i odrazu trzeba zakazac!!!! tak tak zakazac to co nieznane... A tych co sie nie dostosuja pozamykac!!! Wszystkich!!!! Do paki tego bandyte bo ma i gram rosliny w kieszeni!!!

A swoja droga kazdy narkoman (heroinista przewaznie zaczyna od piwa albo od papierosa, mysle ze trzeba zdelegalizowac, tylko co to da TAka sytuacje mieslismy juz w USA w latach 20.

Narkotyki byly sa i beda, tylko teraz trzeba wybrac to co najlepsze dla spoleczenstwa.
Mlodziez kupowala i bedzie kupowac, tyle ze kupuje towar podrasowany ktory wychodzi od szemranych biznnesmenow ktorzy na tym buduja swoje fortuny ( im napewno nie zalezy na legalizacji) potem przechodzie przez wiele lap i te lapy zasmiecaja te uzywki tak ze potem czlowiek mysli ze pali zwykle ziolo a okazuje sie ze cpa twarde narkotyki. Tak panowie, ganja niejednokrotnie jest nasaczana jakims gownem zeby mocniej kopala!! To samo jest z amfa oraz koka, nie mowiac juz o pigulach made in stodola!
Gdybysmy natomiast narkotyki zalegalizowali spoleczenstwo byloby zdrowsze( bo kto bierze bral bedzie i na odwrot, a przynajmniej bralby towar przebadany laboeratoryjnie) Zalatalisbysmy dziure budzetowa.
To samo zreszta tyczy sie prostytucji... Zalegalizowac, tylko w naszym szemranym katolickim kraju kto sie odwazy na taki krok!!!?!!!