Wyświetl pojedynczy post
thomasson
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Cieszyn/Těšín/Teschen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#742
Stary 31.03.2011, 15:40
Kosa93 napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z tymi biletami tzn. 18 lat będę miał dopiero w październiku, a żeby założyć konto to trzeba mieć 18. Założyłem więc na ojca i teraz moje pytanie czy jeśli wylosowałbym bilet to jest on od razu przydzielany na imię i nazwisko osoby aplikującej o bilety czy będzie można wpisać dane osoby (w tym przypadku moje) żeby bilet był dla mnie a nie dla ojca?
Mam podobny problem i też założyłem konta na rodziców i wymyśliłem że może będzie się dało coś zrobić gdy UEFA uruchomi ten system odsprzedaży który ma ruszyć latem... Jak skończysz 18 lat to "odkupisz" bilet od ojca, mam nadzieję że to tak będzie mogło działać
W prosektorium najprzyjemniej jest nad ranem, gdy szrzeje za oknami pierwszy świt. W takim świetle całkiem ładnie wyglądają starsze panie, a i panom nie brakuje wtedy nic...
Odpowiedz cytując