gianbuffon napisał(a):

BronekTS,
Spróbuj może zmienić ustawienia wyświetlania. Nie wiem, czy wiesz, ale opcje audio i video należy ustawiać od nowa dla każdego TV.
Ja mam np. tak, że jak gram na TV 20'' Samsung i podłączę do Sharp 32'' to nie mam dźwięku. Jak zmienię ustawienia pod Sharpa i później odpalę konsolę na Samsungu to nie mam obrazu.
W takiej sytuacji muszę włączyć konsolę trzymając przycisk power przez kilka sekund dopóki nie piknie dwa razy i ustawiam opcje audio i video od nowa.
Ale jak Ty masz obraz, to możesz to zrobić z menu konsoli. Wchodzisz w opcje ustawienia wyświetlania i tam zmieniasz opcje audio i video. Wybierasz rodzaj podłączenia (HDMI, Component, S Video, Scart) następnie najlepiej dać automatycznie, później typ TV. Powinno to pomóc. Wydaje mi się, że to kwestia rozdzielczości jaką oferuje TV. Może LED ma 1080p, a Grunding np. 480p?
Jak nie pomoże, to znaczy, że to jakaś grubsza sprawa, a wtedy pytaj na forach o PS3 (ps3info, ps3site, psxextreme).
|
Tak też robiłem. Ale problem w tym, że tam jest coś takiego, że mój TV obsługuję rozdzielczości 576p, 1080p bez 1080i. No i jest zaznaczone 576 i 1080p no i to nic nie daje.. Jakbym nie ustawił tak jest źle. Już tak bym sobie pograł w FIFA a tu nici :( Jakieś pomysły ?