Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12424
Stary 31.03.2011, 15:18
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Tak ja chcę zestawiać. Przynajmniej ja po jednym browarze czuję się równie genialnie jak ty po jednym joincie i nie widze problemu z prowadzeniem samochodu. Jak równośc to równość. Inna sprawa że zalegalizowanie grama narkotyku to dla zdolnych prawników podstawa do obrony handlarzy którzy mieli przy sobie małe ilości i sie tłumaczyli że to na ich wlasny użytek.A naprawdę sprzedawali to dzieciakom w szkole
Wogole nie rozumiem po co komu jointy żeby sie dobrze bawić- co tacy wszyscy nieśmiali że muszą się upalić? Jak ktoś ma problem ma browary , ma wóde , wina- życ nie umierać , hulaj dusza. A praktyka jest taka że dziś joint, za jakiś czas to za mało - i czas na amfe, później kokę,może here a potem Rakowice
Weś się nie ośmieszaj !!
Tak właśnie wygląda opinia kogoś kto nigdy nie poznał smaku matki natury !
"Jak równość to równość" zdelegalizować alkohol !!
Jak złapią kogoś kto ma grama jest wolny ... masz dwa idzesz siedzieć kolego i nawet najlepszy prawnik nie pomoże.
Zamilcz jeszcze raz proszę Cię ! skąd do h*ja wiesz kto co robi ? czy dla siebie czy dzieciom będzie sprzedawał ? czemu z góry zakładasz że każdy palacz jest kłamcą i oszustem ?!?
nie wiem po co pijesz % ... może chcesz się dowartościować ? a moze to Ty jesteś nieśmniały i pijesz aby "język" się rozwiązał ? a może są ludzie którzy nie mają problemów i pić niue muszą wolą za to zapalić blanta ? aha ... czyli jak zacznie ktoś od piwa 4% skończy na spirytusie 95% ?
NIE OŚMIESZAJ SIĘ I NIE RÓB LUDZIOM WODY Z MÓZGU !!