Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9920
Stary 31.03.2011, 14:10
Titto napisał(a):Wyświetl post
Maciek Skorża wkur*ił się na piłkarzy
http://www.tvn24.pl/-1,1697649,0,1,b...wiadomosc.html


I pojechał po nich w swoim stylu - motyla noga !

Pewnie się chłopaki zdenerwowały i zaraz zaczną akcję "zwalniamy Skorżę" tym razem już planowo. Wcześniej to było tak przy okazji.
Odpowiedz cytując