dynek.pl napisał(a):

Ja uwazam, ze zalsuguje pewnie dlatego, ze troche tej ligi ogladam w przeciwienstwie do niektorych sie wypowiadajacych (jeden nie wiedzial kto to jest Mierzejewski). Kucharczyk wszedl do skladu Legii przebojem i w ogole nie bylo po nim widac ani mlodeo wieku ani braku doswiadczenia. Widac bylo natomiast po sposobie ustawiania sie, zastawiania, gry z pierwszej pilki, podan, ze to duzy talent - mecz to jednak troche wiecej niz suche statystyki.
Nie uwazam zeby byl obecnie gorszy pilkarsko od Niedzielana czy Robaka, a jesli mamy 2 zawodnikow o zblizonych umiejetnosciach to lepiej postawic przeciez na tego mlodszego. Sobiech rowniez ma talent i kto wie moze bylby w tej kadrze zamiast Kucharczyka ale ostatnio gra slabo. Jankowski jest moim zdaniem zbyt slaby fizycznie to rywalizacji na miedzynarodowym poziomie seniorskim (narazie U-21 to jego maks). Kucharczyk jest dosyc silny fizycznie.
|
Ok, może i umie się ustawiać, zastawiać i cholera wie co, ale nie strzela praktycznie w ogóle bramek, a skrzydłowy też z niego nie najlepszy. W reprezentacji jest m.in taki problem, że nie mamy bramkostrzelnego napastnika. Jeleń ciągle jest kontuzjowany, Lewandowski jakoś ostatnio słabo gra w reprezentacji i także nie zdobywa bramek a właśnie za to jest rozliczany. Kucharczyk to chyba bardziej typ cofniętego napastnika, a my potrzebujemy taką typową "dziewiątkę". Dlatego bramkostrzelny Niedzielan bardzo by się przydał. Myślę, że takimi napastnikami są także Paweł Brożek i Robak jednak ten pierwszy bardzo rzadko dostaje szansę gry w Trabzonie a Robak w Konyasporze gra "w kratkę".