Titto napisał(a):

Jeszcze zaległa odpowiedź na post jednego z Legionistów.
Kucharczyk na kadrę nie zasługuje. Gość strzelił zaledwie 3 bramki w tym sezonie Ekstralasy i już od Smudy dostaje powołanie "za darmo". Jego statystyki wypadają bardzo słabo zaledwie 3 gole i 1 asysta. Jeśli w kadrze występuje taki piłkarz jak Kucharczyk to dlaczego nie gra w niej np. Marcin Robak, Niedzielan, Sobiech czy nawet Jankowski ?
|
Ja uwazam, ze zalsuguje pewnie dlatego, ze troche tej ligi ogladam w przeciwienstwie do niektorych sie wypowiadajacych (jeden nie wiedzial kto to jest Mierzejewski). Kucharczyk wszedl do skladu Legii przebojem i w ogole nie bylo po nim widac ani mlodeo wieku ani braku doswiadczenia. Widac bylo natomiast po sposobie ustawiania sie, zastawiania, gry z pierwszej pilki, podan, ze to duzy talent - mecz to jednak troche wiecej niz suche statystyki.
Nie uwazam zeby byl obecnie gorszy pilkarsko od Niedzielana czy Robaka, a jesli mamy 2 zawodnikow o zblizonych umiejetnosciach to lepiej postawic przeciez na tego mlodszego. Sobiech rowniez ma talent i kto wie moze bylby w tej kadrze zamiast Kucharczyka ale ostatnio gra slabo. Jankowski jest moim zdaniem zbyt slaby fizycznie to rywalizacji na miedzynarodowym poziomie seniorskim (narazie U-21 to jego maks). Kucharczyk jest dosyc silny fizycznie.