Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9919
Stary 31.03.2011, 13:33
Maciek Skorża wkur*ił się na piłkarzy
http://www.tvn24.pl/-1,1697649,0,1,b...wiadomosc.html
Maciej Skorża napisał(a):
- Mam już dość przegrywania meczów w taki sposób. Macie tu na treningu zacząć to zmieniać. My ciągle gramy jak juniorzy. Albo weźmiemy sprawy w swoje ręce i damy z siebie wszystko, albo ciągle będziemy mieć problemy z wygrywaniem meczów
Odpowiedz cytując