Maciek Skorża wkur*ił się na piłkarzy
http://www.tvn24.pl/-1,1697649,0,1,b...wiadomosc.html
Maciej Skorża napisał(a):
|
- Mam już dość przegrywania meczów w taki sposób. Macie tu na treningu zacząć to zmieniać. My ciągle gramy jak juniorzy. Albo weźmiemy sprawy w swoje ręce i damy z siebie wszystko, albo ciągle będziemy mieć problemy z wygrywaniem meczów
|