Jeszcze zaległa odpowiedź na post jednego z Legionistów.
ToTylkoJa napisał(a):

|
Akurat obecność Kucharczyka jestem w stanie zrozumieć. Chłopak ma pojęcie o piłce, potrafi grać. Aktualnie w Legii jeden z lepszych piłkarzy.
|
Kucharczyk na kadrę nie zasługuje. Gość strzelił zaledwie 3 bramki w tym sezonie Ekstralasy i już od Smudy dostaje powołanie "za darmo". Jego statystyki wypadają bardzo słabo zaledwie 3 gole i 1 asysta. Jeśli w kadrze występuje taki piłkarz jak Kucharczyk to dlaczego nie gra w niej np. Marcin Robak, Niedzielan, Sobiech czy nawet Jankowski ?
