Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6068
Stary 31.03.2011, 13:24
Jeszcze zaległa odpowiedź na post jednego z Legionistów.
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Akurat obecność Kucharczyka jestem w stanie zrozumieć. Chłopak ma pojęcie o piłce, potrafi grać. Aktualnie w Legii jeden z lepszych piłkarzy.
Kucharczyk na kadrę nie zasługuje. Gość strzelił zaledwie 3 bramki w tym sezonie Ekstralasy i już od Smudy dostaje powołanie "za darmo". Jego statystyki wypadają bardzo słabo zaledwie 3 gole i 1 asysta. Jeśli w kadrze występuje taki piłkarz jak Kucharczyk to dlaczego nie gra w niej np. Marcin Robak, Niedzielan, Sobiech czy nawet Jankowski ?
Ostatnio edytowane przez Titto : 31.03.2011 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując