Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6066
Stary 31.03.2011, 10:54
Heh, nie obrażam się, ale sie nie zgadzam. Tzn. owszem, ma wpadki, przekręca nazwiska itd., ale moim zdaniem jest niezastąpiony, nikt nie tworzy swoim głosem takiej atmosfery jak on. Kto jest lepszy w publicznej? Jasina? Iwański? Tych to dopiero nie mogę słuchać. Dla mnie mecz bez Szpaka (nie mówie o Lidze, bo tu C+ powinnien mieć wyłączność) traci połowe swojej wartości.

Ps. A gdzież teraz można kupić takie lody Bambino jak kiedyś?! Albo gdzie dostać Frugo?
Odpowiedz cytując