Wara od Szpaka? Kolego nie obraź się ale.. są inne sposoby żeby poczuć się jak 10 latek, niezależnie ile masz lat można sobie kupic loda bambino/ulozyc lego z dzieckiem/wypic frugo ale czas tego goscia minął, dobry radiowy głos to niestety nie wszystko, facet się gubi, nie ma aktualnej duzej wiedzy, myli nazwiska nie wystarczy tylko ryknąć na antenie AJJJ OKAZJA! co 20 minut żeby być komentatorem.
@down
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,9...m_czasie_.html
a lody bambino od czasu do czasu gdzies sie trafią

jakies osiedlowe sklepiki albo w malych miejscowosciach
