Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6065
Stary 31.03.2011, 10:42
Wara od Szpaka? Kolego nie obraź się ale.. są inne sposoby żeby poczuć się jak 10 latek, niezależnie ile masz lat można sobie kupic loda bambino/ulozyc lego z dzieckiem/wypic frugo ale czas tego goscia minął, dobry radiowy głos to niestety nie wszystko, facet się gubi, nie ma aktualnej duzej wiedzy, myli nazwiska nie wystarczy tylko ryknąć na antenie AJJJ OKAZJA! co 20 minut żeby być komentatorem.

@down
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,9...m_czasie_.html
a lody bambino od czasu do czasu gdzies sie trafią jakies osiedlowe sklepiki albo w malych miejscowosciach
Ostatnio edytowane przez medyk : 31.03.2011 o godz. 11:01.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując