Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6064
Stary 31.03.2011, 10:41
[QUOTE=Pepsaj;1071124]Wara od Szpaka. Niezależnie czy to mecz repry czy LM... Kurde, zamykam oczy i czuję się znów jakbym miał 10 lat. Ale to w sumie nie to miejsce na dyskusje o Szpaku.
Co do samej reprezentacji... wiązałem ze Smudą duże nadzieje, w końcu tak dobrze radził sobie jako trener klubowy. Reprezentacja to jednak nie to samo i chyba sobie niestety nie radzi i już nie poradzi...[/QUOTE]

Smuda = "radosny futbol" czyli bez składu i taktyki.
Miał dream team (Widzew, Wisła) to grało, potem różnie bywało...
A Szpak ma głos i... futbol już w d...
Przygotowanie, wiedza historyczno-statystyczna - śmiech na sali.
Ostatnio edytowane przez arti : 31.03.2011 o godz. 12:47.
Odpowiedz cytując